Jonathan Davis..

5. února 2008 v 17:00 | Helush |  KoRn:-*
Jonathan Davis Jonathan Davis vyrostl v Bakersfieldu. V 16 přijal práci na pitevně v Kern County jako pomocník. Chodil tam, aby mohl maturovat na škole v San Franciscu, obor patologie.

Zážitky jej dost poznamenaly, každý den viděl oběti autonehod, sebevražd a sexuálního trápení, včetně lidí, s kterými se bavil den předtím. Dost ho to stresovalo, dodnes má noční můry. Jeden zážitek je vyjádřen písní "Pretty" na albu "Follow the Leader".

Přezdívku "HIV" získal z pojmu "faget" (buzerant), kterým byl nazýván na střední škole. Jonathan byl jiný než jeho přátelé, protože nosil jiné oblečení, jeho idol byl tenkrát popvá hvězda Duran Duran. Jonathan nemá AIDS nebo HIV virus. Reclaim My Place… "To je song o tom, jak jsem si myslel, že se stanu rockovou hvězdou a už se mi nikdo nebude smát, ale moje kapela mě stále nazývá "fag" (buzík) Každý si myslí, že jsem homosexuál."

Zůstaňte s Jonathanem na chvíli a sami poznáte, že je cílem neustálých narážek na buzeranty. Song "Faget" odráží dobu "Durana Durana" - romantická hudba, zpěváci měli make-up a často byli na seznamu gayů. "Každý si myslí, že jsem po celý život buzenrant, tak co mám dělat, můžu si z toho maximálně dělat legraci," říká Davis, "abych se s tím vyrovnal."

Jako vzpomínku si Jonathan Davis nechal vytetovat "HIV" na levou ruku. "To tetování asi zachránilo můj život. Když se dostanete do situace, kdy Vás přepadne vášeň a chtíč… podíval jsem se na to tetování a vzpomněl si, že ten virus je všude a nikdy nevíte, kdo jej má," vysvětluje Jonathan.

Na pravé ruce má tetování šíleného biskupa, který trhá jeho kůži. "Biskup je symbolem ohavností, které víra vyvolává. Trhá moji kůži, aby odkryl Krista. Je to symbol náboženství, tak úplatného. Osobně nevěřím v žádné takové blbosti. Opravdu si myslíte, že všechny ty peníze jdou na charitativní účely ?"

Jonathan se přidal ke kapele Sex Art, jako hlavní zpěvák. Byla to právě tato skupina, ve které jej Munky a Head spatřili v místním klubu. Dotázali se jej, zda nechce zkusit jejich skupinu, kterou později nazvali LAPD. Jonathan souhlasil. "Nechtěl jsem, ale psychiatrička mi řekla, že bych byl hloupý to nezkusit. A tak vznikl KoRn."

Jonathanovy texty vytvořily mnoho sporů. Mnoho písní vychází z lidí kolem něj, včetně písně "Kill You", která je o jeho nevlastní matce, která ho neustále trápila, trestala a mučila. A píseň "Mr.Rogers", která se původně nazývala "Be My Neighbor", byla inspirována televizním seriálem Mr.Rogers.

Když nahrávali píseň Daddy, stával se Jonathan příliš emoční, proto vždy nechali pásku puštěnou déle. Na konci je vrzot dveří. To je Jonathanův odchod ze studia. Na koncertech tuto píseň hráli jen jednou, ale Jonathana to tak dojímalo, že s tím přestali.

V mládí Jonathan prošel tvrdou zkouškou při rozchodu jeho rodičů. Jeho otec se znovu oženil.

V listopadu 1998 se Jonathan Davis oženil se svou přítelkyní Renee. "Byla to svatba, na kterou nikdy nezapomene. Měl jsem na sobě brnění a na hlavě královskou korunu. Ona byla víla. Bylo tam plno malých rusalek a skřítků, bylo to šílené. Bylo nápad Renee. Když jsme tak o tom přemýšleli, napadlo nás, že by to byla docela sranda udělat to jako ve středověku. Viděli jsme ten film Excalibur. Chtěli jsme to jako v tom filmu. Byla to opravdu sranda, vše pod vlivem drog. Každý měl na sobě kostým. Vše bylo perfektní, ten hrad, ve kterém jsme byli, byl dost strašidelný."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama